Manažer prodeje-průmyslové automatizace, HO, i junior

Index Nosluš

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
Jste technicky orientovaný/á a zároveň máte obchodního/prodejního ducha? Připojte se k šikovnému obchodnímu týmu a buďte klíčovým spojením mezi průmyslovými řešeními a potřebami zákazníků. Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný home office (podle Vašich preferencí), 13. a 14. plat aj. benefity.Náplň práce:
  • akviziční činnost, vytváření cenových nabídek, aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • zjišťování zpětné vazby od zákazníků
  • koordinace obchodních aktivit napříč obchodním týmem
  • reportování vedení
Pracovní doba: flexibilní, home officeNástup možný ihned, nebo dle domluvy.Nabízíme:
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba, home office
  • výuka cizích jazyků
  • volnou ruku a možnost se realizovat
  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • odpovídající zaškolení, podpora v rozvoji
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • osobní i profesní rozvoj
  • skvělý kolektiv
  • stabilní tržní prostředí
Požadujeme:
  • komunikační dovednosti, proaktivní přístup
  • zájem o obchod a průmyslové automatizace
  • uživatelské dovednosti práce na PC a MS Office

JenPráce