Pizzař/ka

Turbo Pizza

  • Klášterec nad Ohří, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
V případě zájmu nás kontaktujte:
- emailem na: klasterec@turbopizza.cz, zašlete životopis,
- telefonicky na tel.č. 778 433 353.Náplň práce:
- výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii, jedná se o otevřenou kuchyň.Požadujeme:
- chuť učit se a elán do práce,
- zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme),
- výpis z trestního rejstříku,
- příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci,
- vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst.Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Práce u nás.cz