Výrobní dělník/dělnice

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

  • Pardubice, Pardubický Lázně Bohdaneč, Pardubický
  • 138,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Obsah inzerátu:Náplň práce: nastavování a obsluha výrobních zařízení, čištění výrobních strojů, obsluha mixovacích zařízení Požadujeme: fyzickou zdatnost, technický směr Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě První kontakt e-mailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Výrobní dělník/dělnice

    Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

    • Lázně Bohdaneč, Pardubický
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) Náplň práce Náplň práce: nastavování a obsluha výrobních zařízení, čištění výrobních strojů, obsluha mixovacích zař…
    • Před 24 dny
  • Výrobní dělník/dělnice

    Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

    • Lázně Bohdaneč, Pardubický
    Náplň práce: nastavování a obsluha výrobních zařízení, čištění výrobních strojů, obsluha mixovacích zařízení Požadujeme: fyzickou zdatnost, technický směr Zaměstnanecké výhody: …
    • Před 23 dny
  • Výrobní dělník/dělnice

    • Pardubice, Pardubický
    • Přelouč, Pardubický
    Změněno: 16.05.2024 v 05:00 ID: 19026544 Jednoduchá manuální činnost - práce na výrobní lince Čisté a moderní pracovní prostředí Možnost střídání pracovní polohy - práce v sedě…
    • Před 4 dny