ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

SVITAP s.r.o.

  • Lomnice nad Popelkou, Liberecký Semily, Liberecký
  • 19 500 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Náplň práce: -samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu -sešívání vícero dílců a komponentů -ovládání šicího stroje -údržba šicího stroje Požadujeme: -znalost práce na šicím stroji (min jedno-, dvojjehla) -odpovědnost za odvedenou práci -manuální zručnost -flexibilita, samostatnost -trestní bezúhonost -aktivní přístup k práci -komunikativnost a spolehlivost -vyučení v oboru krejčí/ švadlena není podmínkou Nabízíme: -práce na HPP nebo zkrácený úvazek -zaškolení na dané pozici kvalifikovaným specialistou -jednosměnný provoz ( 6-14) -zázemí silné a stabilní české firmy -jistotu práce nezávisle na covidové situaci -přátelský a vstřícný kolektiv -možnost kariérního a osobního růstu -nástup možný ihned nedo dle dohody Benefity: dovolená nad rámec zákoníku práce- 25 dní -příspěvek na stravování v závodní jídelně -nealkoholické nápoje během směny zdarma -náborový příspěvek po absolvování 3měsíční zkušební doby kontakt: petr.bryscejn@svitap.cz, +420 776 87 00 55, Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod., osobně Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Švadlena, dámská krejčová, pánský krejčí

    SVITAP s.r.o.

    • Lomnice nad Popelkou, Liberecký
    • 20 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: -samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu -sešívání vícero dílců a komponentů -ovládání šicího stroje -údržba šicího stro…
    • Před 24 dny
  • Švadlena, dámská krejčová, pánský krejčí

    SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

    • Lomnice nad Popelkou, Liberecký
    Náplň práce: -samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu -sešívání vícero dílců a komponentů -ovládání šicího stroje -údržba šicího stroje Požadujem…
    • Před 2 měsíci
  • ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ

    • Lomnice nad Popelkou, Liberecký
    • Semily, Liberecký
    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19001941 Náplň práce: -samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu -sešívání vícero dílců a komponentů -ovládání šicíh…
    • Před 7 dny