Stavební dělník - dělnice, zedník

VODIZOL, s.r.o. - Dvur Kralove nad Labem

  • Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
VODIZOL, s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru stavebnictví na pozici Stavební dělník - dělnice, zedník. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 25 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Nižší střední odborné. Místem pracoviště je VODIZOL, s.r.o., okres Trutnov. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Tadeáš Vodička, , tel.: 777606273, e-mail: izolace@vodizol.cz.Zaměstnavatel:
Místo výkonu práce:
Platové ohodnocení: 25 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouvaPoznámka zaměstnavateleSTAVEBNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE, ZEDNÍK,
Požadujeme: SOU/SOŠ vzdělání, praxe výhodou, ŘP sk. B, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, odpovědný přístup k práci, samostatnost, poctivost
Náplň práce: pomocné stavební práce při realizaci stavebních zakázek
Nabízíme: možné výhody spolufinancování bydleníPrvní kontaktKontaktní osoba: Ing. Tadeáš Vodička
Telefon: 777606273
E-mail:Referenční číslo ÚP: 25880240783
Poslední aktualizace: 1. 2. 2024

Práce Trutnov

Podobné nabídky

  • Stavební dělník - dělnice, zedník

    Stavhaus s.r.o. - Vitezna

    • Vítězná, Královéhradecký
    • 18 900 - 19 800 Kč za měsíc
    Stavhaus s.r.o. nabízí 6 volných pracovních míst v oboru stavebnictví na pozici Stavební dělník - dělnice, zedník. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na do…
    • Před 2 měsíci
  • Zedník - zednice, stavební dělník

    Stavebni spolecnost s r.o. Hostinne

    • Chotěvice, Královéhradecký
    ZEDNÍK - ZEDNICE, STAVEBNÍ DĚLNÍK S PRAXÍ Možnost ubytování.…
    • Před 1 měsícem
  • Zedník - zednice, stavební dělník

    Stavebni spolecnost s r.o. Hostinne - Chotevice

    • Chotěvice, Královéhradecký
    • 22 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Stavební společnost s r.o. Hostinné nabízí 5 volných pracovních míst v oboru stavebnictví na pozici Zedník - zednice, stavební dělník. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. …
    • Před 1 měsícem