Autoelektrikář

Gi Group

  • Vysoké Mýto, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
2024-03-12Popis Pozice: Hledáme autoelektrikáře pro práci na montážní lince ve dvousměnném provozu.
Náplní práce je sestavování, diagnostika, opravy a seřizování elektrických a elektronických zařízení na vozidlech dle technologického postupu.
Není nutné vyučení v oboru nebo několikaletá praxe, práce je vhodná i pro absolventy nebo šikovné řemeslniky.Požadavky: - zručnost
- vyučení v oboru elektrikář výhodou
- znalost výkresové dokumentace výhodou
- spolehlivost
- pečlivostBenefity: - příplatek za odpolední směnu +12 Kč/hod.
- příplatek za práci přesčas +30 %/hod.
- další příplatky nad rámec zákoníku práce
- měsíční prémie od mistra
- 5 týdnů dovolené
- roční bonus/ docházkový bonus
- příspěvek na stravování
- pitný a vitamínový režim na pracovišti
- vzdělávací kurzy, školeníDalší Informace: Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete naStrojírenstvíAutoelektrikář33-10-406348Vysoké Mýto - Vysoké Mýto36000 - 46000Společnost Gi Group SpA má oprávnění k činnosti udělené Ministerstvem práce (Ministerské oprávnění 26/11/2004 PROT. 1101 - SG).
Doporučujeme, aby si uchazeči (legislativní nařízení 198/2006) přečetli zásady ochrany osobních údajů (legislativní nařízení 196/2003) na naší webové stránce https://cz.gigroup.com

Gi Group