Řidič nákladních automobilů

Sweet life s.r.o.

  • Kladno, Středočeský
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, C+E. Kontakt telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidiči nákladních automobilů a tahačů

    Laxim s.r.o.

    Požadujeme: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, kartu do tachografu, praxi min. 1 rok, trestní bezúhonnost, slušné vystupování, spolehlivost, znalost ukrajinského nebo ruského jazyk…
    • Před 1 měsícem
  • Řidič speciálních nákladních aut

    TRINECKE ZELEZARNY, a.s.

    • 37 000 - 41 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C, E a profesní průkaz řidiče. Nabízíme: zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt osobně ne…
    • Před 5 dny

    TRINECKE ZELEZARNY, a. s.

    Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C, E a profesní průkaz řidiče. Nabízíme: zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt osobně nebo e-mailem: e…
    • Před 4 dny