Skladník, 170-187 Kč/hod., výplata ihned na účet

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

  • Zlín, Zlínský
  • 170,00 - 187,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
  • Snadno podejte žádost
Hledáme šikovné brigádníky do expedičního skladu ve Zlíně.Náplň práce:
- obsluha pásu s balíky a pomoc ve třídění dle jejich směru,
- nakládka a vykládka nákladních aut,
- pomoc s expedicí balíků,
- pomoc udržet sklad v čistotě (zametení haly).Směny:
- ranní 4-8 hod.
- odpolední 14-22hod.Požadujeme- naprostou spolehlivost,
- dochvilnost,
- pracovitost.NabízímeMZDA: 170-187 Kč/hod.- práci v logistickém prostředí,
- možnost týdenního plánování směn,
- možnost volit si směny podle vlastních časových možností,
- směny bývají ranní, odpolední
- výplata ihned druhý den na účet .

Fajn brigády