Ostraha prodejny lidl

Protektia

  • Holice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení.
Vhodné pro OZZ.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Práce u nás.cz