Pomocná síla v kuchyni

  • Milín, Středočeský Příbram, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017555Pozice: pomocná síla do kuchyně
OC
Kontakt: Křesinová Veronika, tel.: 720 973 136
První kontakt telefonicky
Požádujeme:
požadujeme: spolehlivost, kladný přístup k práci
náplň práce: mytí nádobí, výdej pokrmů, úklidové práce
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 24 000,- až 27 000,-Kč
Místo výkonu práce: PARK Milín a.s., Hotel u Milína, Milín č.p. 354 pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 20500 - 23000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Pomocná síla v kuchyni

    PARK Milin a.s.

    • Milín, Středočeský
    • 23 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Pozice: pomocná síla do kuchyně OC Kontakt: Křesinová Veronika, tel.: 720 973 136 První kontakt telefonicky Požádujeme: požadujeme: spolehlivost, kladný přístup k…
    • Před 15 dny
  • Pomocná síla v kuchyni

    PARK Milin a.s.

    • Milín, Středočeský
    • 20 500 - 23 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: pomocná síla do kuchyně OC Kontakt: Křesinová Veronika, tel.: 720 973 136 První kontakt telefonicky Požádujeme: požadujeme: spolehlivost, kladný přístup …
    • Před 15 dny
  • Pomocná síla / pokojská

    Jaroslav Starka

    • Příbram, Středočeský
    • 20 000 - 22 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Pomocná síla / pokojská Kontakt: Hurtigová Petra, tel.: 777 882 051, e-mail: ave.hurtigova@volny.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá od 8:00 - …
    • Před 15 dny