Technik ve výrobě (30-35.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Máte výuční list a zkušenosti z oboru Technik/ seřizovač? Rádi byste měli stabilní zaměstnání? Tak nám zašlete Váš životopis a my se s Vámi spojíme. Technik ve výrobě (30-35.000 Kč)
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Atraktivní sytém odměňování
  • Měsíční bonus za docházku, dovednosti, výkonost apod.
  • Stabilní zaměstnání
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Oblast Žatecka
Popis pozice: * Zajišťování efektivního chodu linky s důrazem na bezpečnost a kvalitu výroby
  • Drobná údržba a seřizování strojů na svěřeném úseku
  • Přestavba stroje na jiný výrobek dle výrobního plánu
  • Školení operátorů
Požadavky: * Ochotu pracovat na směnný provoz
  • Minimálně odborné vyučení bez maturity
  • Praxi v oboru Technik/ seřizovač
  • Zkušenosti se seřizováním strojů, údržba a drobné opravy

Dobraprace