Číšník/servírka / zkrácený úvazek

Jaromir Konarek

  • Luková, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Dle domluvy HPP - zkrácený úvazek 20 hodin/týden, DPP nebo DPČ.
Kontakt: telefonicky 8 - 16, Konárek Jaromír, tel.: 732 360 129

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Kuchař/ka, servírka/číšník

    TREBOVSKA s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    NABÍZÍME: prémie, podnikové stravování Pracovní poměr: doba určitá, neurčitá, úvazek: plný, zkrácený, směnnost : 1 směna, 2 směny - vše dle domluvy KONTAKT: osobně…
    • Před 2 měsíci

    Náplň práce NABÍZÍME: prémie, podnikové stravování Pracovní poměr: doba určitá, neurčitá, úvazek: plný, zkrácený, směnnost : 1 směna, 2 směny - vše dle domluvy KONTAKT: osobně …
    • Před 22 dny
  • Servírka/číšník

    GOLDWIN s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    POŽADAVKY: vstřícné jednání, komunikativnost, spolehlivost NABÍZÍME: příjemné prostředí, vřelé vztahy Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek dle dohody. KONTAKT: emailem, t…