Sociální pracovník/pracovnice

Obecne prospesna spolecnost Dustojnost

  • Nýdek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
TŘ z:13/2/2024
Náplň práce:
- provádění sociálního šetření
- zajišťování sociálního právního poradenství
- vedení příslušné dokumentace
- odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality
- vytváření podkladů a vyúčtování poskytovaných služeb a důchodů
- vyřizování příspěvků na péči
- vedení pokladny.
Požadujeme:
- VOŠ/VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální a speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, předložení výpisu z RT
- znalosti v oblasti sociálních služeb a standardů kvality sociálních služeb
- praxi v oboru
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, možnost stravování, mobilní telefon.
Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz