PRODAVAČ / PRODAVAČKA

Jednota, spotřební družstvo

  • Jaroměř, Královéhradecký Náchod, Královéhradecký
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Obsah inzerátu:Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby. Náplň práce: doplňování a prodej zboží, úklid. Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány, příspěvek pro děti do 15 let věku. Kontakt - pan Chudoba Miroslav, tel.: 603 259 225, e-mail: chudoba@jednotanp.com (pro zaslání životopisu).

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodavač / prodavačka

    Jednota, spotřební družstvo

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 22 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby. Náplň práce: doplňování a prod…
    • Před 19 dny
  • Prodavač / prodavačka

    Jednota, spotřební družstvo

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 22 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Jiné Náplň práce Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby.…
    • Před 20 dny
  • Prodavač / prodavačka

    PHUC KHANH s.r.o.

    • Smiřice, Královéhradecký
    Náplň práce: prodej, doplňování zboží, práce u pokladny Kontaktujte nás telefonicky (po - pá 13:00 - 17:00)…
    • Před 1 měsícem