SEŘIZOVAČ - SUPER MZDA A NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

  • Nymburk, Středočeský
  • 33 000 - 56 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Hledáte stabilní zaměstnání se spoustou finančních bonusů a díky tomu mít super výdělek? Máte zkušenosti na pozici seřizovače a chcete pracovat v unikátním, i když náročnějším provoze? Nevadí Vám směnný provoz? Máme práci přímo pro Vás! Zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat jako: SEŘIZOVAČ - SUPER MZDA A NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK Pracovní náplň
  • Diagnostika vad řídicích systémů na robotickém pracovišti
  • Dohled nad bezpečným provozem výrobního zařízení
  • Pravidelná kontrola a údržba zařízení
  • Odstraňování zjištěných závad
Co požadujeme?
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na pozici seřizovače (alespoň částečné nebo ochotu se vzdělávat)
  • Znalost diagnostiky elektronických systémů
  • Práci na směny (12tky, krátký dlouhý)
Co nabízíme?
  • NÁBOROVÝ BONUS 20.000,- KČ
  • Po zkušební době iphone zdarma
  • 13.,14. plat
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Výhodný mobilní tarif
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na relax
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve
  • A spoustu dalších benefitů! Lokalita: Okres Nymburk
Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě NymburkKontaktní osobaDaniela HůrkováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • KÁPO VÝROBNÍHO TÝMU - PLAT A SUPER BENEFITY

    Advantage Consulting

    • Nymburk, Středočeský
    • 32 000 - 42 000 Kč za měsíc
    KÁPO VÝROBNÍHO TÝMU - PLAT A SUPER BENEFITY 32000 - 42000 Kč mzdové ohodnocení Nymburk Hledáme zkušeného velitele týmu silných pracantů ve výrobě! Máš zkušenosti? Jsi správ…
    • Před 30 dny
    • Snadno podejte žádost
  • KÁPO VÝROBNÍHO TÝMU - PLAT A SUPER BENEFITY

    • Nymburk, Středočeský
    • 32 000 - 42 000 Kč za měsíc
    Hledáme zkušeného velitele týmu silných pracantů ve výrobě! Máš zkušenosti? Jsi správný leader, který ví, kam nasměřovat své lidi? Nevadí ti hovořit s nadřízenými o potřebách podří…
    • Před 26 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Automechanik - Nymburk - náborový příspěvek

    ContiTrade

    • Nymburk, Středočeský
    Náplň práce: Budete provádět základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech – od základních oprav, přes diagnostiku, po výměnu pneu, vše dle nabídky konkrétní …
    • Před 21 dny