ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ Švehlova Praha 10 - poloviční úvazek

Axial

  • Praha 10
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 24 dny
  • Snadno podejte žádost
Základní škola Švehlova - Praha 10, Švehlova 2900/12, přijme ihned nebo dohodou kdykoliv, školního psychologa na poloviční úvazek.Více informací na www.zssvehlova.czPožadujeme:
  • VŠ vzdělání - pozice vhodná i pro absolventy studia psychologie bez praxe
  • bezúhonnost
  • spolehlivost
Nabízíme:
  • práce na HPP na zkrácený úvazek
  • volnou pracovní dobu - uchazeč si může sám nastavit hodiny, ve kterých bude k dispozici
  • průběžná školení pro zvyšování kvalifikace
  • vstřícný přístup ze strany vedení a kolektivu
  • moderní vybavení a materiální zabezpečení
BENEFITY:
  • notebook
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dovolenou
  • motivační ohodnocení
V případě Vašeho zájmu prosím pošlete Vaše CV v odpovědi na tento inzerát (následně bude předáno vedení školy) nebo přímo paní ředitelce Evě Čuříkové na email curikovazavinaczssvehlova.cz (kontakty na webu školy www.zssvehlova.cz)

Axial

Podobné nabídky

  • Školní psycholog

    Zakladni skola, Praha 2, Boticska 8

    • Praha
    Náplň práce: Školní psycholog Základní škola, Praha 2, Botičská 8 přijme od 1. 8. 2024 školního psychologa na plný úvazek. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail přes odpovědn…
    • Před 6 dny