Vedoucí projektového oddělení-HO, flexi.pracovní doba

Index Nosluš

  • Příbram, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Náplň práce:
Zajímá Vás projektová oblast, kde byste měl/a na starosti koordinaci různých projektů z oblasti automotive? Pokud ještě navíc mluvíte anglicky, jste komunikativní a není Vám cizí ani zkušenost s vedením lidí, tak hledáme právě Vás! Nabízíme skvělou příležitost, jak se posunout v rámci své kariéry na projektového manažera, kde budete moci uplatnit své nabyté zkušenosti. Motivací Vám bude široká škála benefitů, jako je flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova či dovolená navíc. Nástup možný ihned nebo dle dohody.Náplň práce:
  • plánování a koordinace projektů
  • monitorování výsledků projektů
  • reporting
Nabízíme:
  • velmi motivující mzda
  • dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • homeoffice
  • závodní stravování
  • benefity
  • systém Cafeteria
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelský tým
Požadujeme:
  • zkušenosti s obdobnou pozicí
  • řidičský průkaz sk. B
  • angličtina na komunikativní úrovni

JenPráce