Technik 3D měření (38-42.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 38 000 - 42 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 27 dny
Nabídka: Baví Vás oblast 3D měření? Samozřejmostí je pro Vás práce s běžnými měřidly? Pečlivost a přesnost je Vaší silnou stránkou a pokud k tomu v tuto chvíli hledáte novou pracovní výzvu, tak nám co nejdříve zašlete Váš životopis!Úspěšná strojírenská společnost hledá posilu na pozici: TECHNIK 3D MĚŘENÍ (38-42.000 Kč)
  • Stabilní práci v moderní strojírenské společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 25 dnů dovolené
  • Prémie
  • Dotované stravování
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Podbořany
Popis pozice: * Práce s běžnými i 3D měřidly
  • Komunikace s týmem
  • Orientaci v normách ISO 9001, IATF 16949
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Vedení kontrolní dokumentace
Požadavky: * Min. SOU ideálně strojírenského zaměření
  • Schopnost práce s běžnými měřidly
  • Zkušenost s 3D měřícími přístroji
  • Dobrou orientaci ve strojírenských výkresech
  • Ochotu pracovat na 8mičky (ranní/odpolední)
  • ŘP sk. B

Dobraprace