Pomocná síla do kuchyně - víkendy volné

  • Rakovník, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
do naší závodní restaurace ve společnosti Procter&Gamble v Rakovníku.Co vás čeká
  • úklid prostor závodní kuchyně a jídelny
  • obsluha myčky nádobí
  • pomocné práce v kuchyni
  • směny Po - Pá ranní 5:30 - 14:00 hod., odpolední 13:30 - 22:00 hod.
Co od Vás očekáváme:
  • pracovitost
  • spolehlivost
Co vám za to můžeme nabídnout:
  • mzda připsána na účet maximálně každého 5. v měsíci
  • dotovaná strava
  • až 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké oblečení včetně zajištění praní
  • placené volno na narozeninový den
  • příspěvek na penzijní pojištění (po roce ve společnosti)
  • karta Benefit Plus (body na volnočasové aktivity, lékárny atd.)
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • nástup možný ihned
Chcete se stát součástí našeho týmu?V případě zájmu volejte pana Martina Pohlídala na tel. čísle i073i014i03i08i030i00">zobrazit tel. číslo pouze v pracovních dnech nebo nám zašlete Váš životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce