Prodavač / prodavačka

Reznictvi H+H, s.r.o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
z:8/4/2024
Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo praxi v prodeji potravin.
Nabízíme:
- roční odměny
- zaměstnanecké balíčky
- zvýhodněné nákupy
- příspěvky na mobilní služby, energie, pojištění, dětské tábory, 5-ti denní lázeňská péče atd.
Kontakt mailem, telefonicky.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Prodavač/prodavačka

    SIMON FM s.r.o.

    • 20 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:4/3/2024 a:28/3/2024 Náplň práce: - prodavač/prodavačka elektrického ručního nářadí, celého sortimentu železářství a domácích potřeb - aktivní prodej zboží, prác…
    • Před 25 dny
  • Prodavač/prodavačka - HPP/DPP/DPČ (30-35.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    O nás Chceš práci s pouze 15 pracovními dny v měsíci nebo hledáš brigádu na dny, které se hodí tobě? Neváhej a zašli nám svůj životopis. Přijmeme nové zaměstnance na pracovní…
    • Před 21 dny
  • Prodavač/prodavačka - HPP/DPP/DPČ #2190 (30 - 35.000 Kč)

    Chceš práci s pouze 15 pracovními dny v měsíci nebo hledáš brigádu na dny, které se hodí tobě? Neváhej a zašli nám svůj životopis. Přijmeme nové zaměstnance na pracovní pozici PROD…
    • Před 4 dny