Kuchař/kuchařka

Materska skola Snezenka

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
z:12/4/2024
Požadujeme:
- vyučení v oboru, nejlépe s praxí.
Nabízíme:
- mimořádné odměny, dovolenou 25 dní, příspěvek zaměstnavatele na stravování, možnost stravování.
Kontakt osobně na adrese J. Lady 1790, Frýdek-Místek, telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Kuchař, kuchařka

    Vision Travel s.r.o.

    • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Budete se především se podílet na tom, aby naši hosté zažili nezapomenutelný gastronomický zážitek a měli chuť se k nám vracet. To znamená připravovat moder…
    • Před 22 dny
  • POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA (ZamK)

    Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18985548 A02 z:25/5/2022 (ZamK) a:15/4/2024 Náplň práce: - pomocné práce při přípravě pokrmů vietnamské kuchyně ve vietnamském bistru. Požaduje…
    • Před 12 dny
  • Kuchař/kuchařka

    Slezské uzeniny

    • 23 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:11/4/2024 Náplň práce: - Spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží - Spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu …
    • Před 15 dny