Operátor výroby - obsluha strojů - čistá mzda až 35.700 Kč

Personal fabric

  • Pardubice, Pardubický
  • 32 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
O násHledáte zajímavou práci? Pokud jste zkušeným dělníkem, který má sílu v pažích, pak je tato pozice pro vás!Práce s ubytováním. Nejedná se o automotive!Nabízíme:
  • Po zkušební době mzda až 35.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet
  • Nástupní mzda až 34.900,- Kč/měs. čistého včetně příplatků a diet
  • Denní diety 333,- Kč
  • Čtvrtletní odměny až 4.000,- Kč podle plnění plánu
  • 7.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance
  • Příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod.
  • Příplatek za noční směnu 40 Kč/hod.
  • Příplatek za přesčas přes týden 33 %
  • Příplatek za přesčas o víkendu 50 %
  • 25 dní dovolené
  • Zajištěné ubytování s příspěvkem
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Možnost přesčasů
Pracovní náplň:
  • Obsluha stroje a zařízení
  • Manuální práce
  • Příprava a zpracování materiálu
  • Balení a expedice nových výrobků
Požadujeme:
  • Čistý trestní rejstřík (výpis z rejstříku trestu)
  • Min. výuční list
  • Řidičský oprávnění sk. B
  • Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování

JenPráce