Stavební dělník

ISFIN s.r.o.

  • Písek, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme pracovníka, pracovnici, nejlépe s výučním listem nebo se zkušeností pro práci na stavbě a pro dopravu stavebního materiálu, ŘP sk. B nutný, navíc strojní průkaz, ŘP sk. C vítány.
Práce také v Jihočeském, Plzeňském, Středočeském kraji a v Praze.
První kontakt: Švec Ivan, tel.: 602 384 580, e-mail: ivan.svec@isfin.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Dělník/ce stavební

    STAVTUDO s.r.o.

    • 20 760 Kč za měsíc
    Náplň práce CIZ Pomocné práce na stavbě, demolice. Nabízíme: ubytování. První kontakt na tel. 776 391 011 Podobné nabídky práce před 5 dny České Budějovice Skanska a.s. …
    • Před 11 dny
  • Stavební dělník/ce

    Druzstvo DADA COMPANY

    CIZ Pracoviště na okrese Písek Pracovní doba: jedna směna - dle zakázek - převážně od 6:00 hod. - první kontakt na tel. 777 247 769 - domluvit si schůzku…
    • Před 6 dny
  • Dělník/ce přípravných a dokončovacích prací

    M&J Corporation s.r.o.

    • 18 900 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: Manipulace s lešením, nakládka a vykládka. Pomocné práce Pracovní doba: pružná - po dohodě s provozními Požadavky na zaměstnance: Svědomitost, smysl pr…
    • Před 24 dny