ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR - LIBEREC - POUZE PRO ID

Advantage Consulting

  • Liberec, Liberecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
  • Snadno podejte žádost
ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR - LIBEREC - POUZE PRO IDmzdové ohodnoceníLiberecSpolečnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností. Do našeho mladého týmu v moderní pekárně sháníme šikovné a spolehlivé kolegy na zajištění úklidu výrobních prostor naší pekárny a obsluha myčky. ( LIBEREC)Pracovní náplň
  • Úklid kancelářských prostor
Co požadujeme?
  • Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky s dobrou pracovní morálkou.
Co nabízíme?
  • 112,5 Kč/hodinu
  • PO-PÁ 16-19
  • DPČ/DPP
  • Možnost týdenních záloh za odpracované hodiny
  • Nástup ihned
  • Pracoviště na chráněném trhu práce určeno pro ID I.-III. stupně, OZP, OZZ
  • Místo výkonu práce: nám. Dr. E. Beneše 585/26, Liberec
Další informace

Advantage Consulting

Podobné nabídky

  • Úklid kancelářských prostor - Liberec - pouze pro ID

    Advantage Consulting

    • Liberec, Liberecký
    Nabídka: Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. U…
    • Před 15 dny
  • ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR - LIBEREC - POUZE PRO ID

    Advantage Consulting

    • Liberec, Liberecký
    ÚKLID KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR - LIBEREC - POUZE PRO ID mzdové ohodnocení Liberec Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v Č…
    • Před 15 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Skvělá práce na 1 směnu - úklid ve výrobě

    Index Nosluš

    • Liberec, Liberecký
    Náplň práce: Hledáte pohodovou práci na 1 směnu od pondělí do pátku, chcete volné víkendy? Pak hledáme právě Vás! Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky …
    • Před 26 dny