Stavbyvedoucí - zakládání staveb

  • Chrudim, Pardubický
  • 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Stavbyvedoucí - zakládání stavebO násHlavní činností firmy je provádění hloubkového zakládání pozemních staveb, dodávky a montáže železobetonových konstrukcí, a výroba prefabrikátů. www.azprezip.czZákladní údaje Title: Stavbyvedoucí - zakládání staveb
Místo působení: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví
Datum: 15.04.2024PopisMísto pracoviště:
- Pardubická 326, Chrudim IVPracovní poměr:
- Práce na plný úvazekVzdělání:
- Střední odborné, příp. vysokoškolské (stavebního směru výhodou)Hlavní náplň práce:
- Řízení stavby
- Koordinace práce podřízených pracovníků a subdodavatelů
- Spolupráce s investorem a projektantem RDS
- Komunikace s dodavateli, kontrola prací
- Kontrola plnění harmonogramu stavby
- Kontrola dodržování BOZP
- Příprava podkladů pro fakturaci
- Příprava podkladů pro mzdyPožadujeme:
- Pokročilou znalost práce na PC - MS Office
- Orientaci ve výkresové dokumentaci a stavebním provozu
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Samostatnost a flexibilitu
- Odpovědnost a kladný přístup k práciNabízíme:
- Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
- Dobré mzdové ohodnocení
- 13. plat
- Mobilní telefon
- Služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování
- Firemní akce a firemní rekreační zařízeníMzda:
- Od 40.000,- do 50.000,- Kč/měsícKontakt:
- Martin Pavlišta
- 605 200 102
- nabor@azprezip.czBenefityDovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

ameba