Řidič/ka s ŘP sk. CE, přeprava PHM Kralupy n. Vtavou

PETROTRANS, s.r.o.

  • Kralupy nad Vltavou, Středočeský
  • 30 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
O násPETROTRANS, s.r.o. , člen skupiny ORLEN UnipetrolNáplň práce:
  • Přeprava pohonných hmot, místo pracoviště Kralupy n.Vlt.,
Co od Vás očekáváme:
  • ŘP sk. CE
  • praxe min.1 rok v řízení silničního motorového vozidla nad 12 t (s ŘP sk.CE)
  • průkaz ADR tř. 3 v cisternách
Co Vám můžeme nabídnout:
  • MZDA až 70.000 Kč/měsíc
  • poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic BENZINA
  • možnost UBYTOVÁNÍ hrazené zaměstnavatelem pro zaměstnance s delší dojezdovou vzdáleností z místa bydliště
  • odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční odměny
  • mobilní telefon
  • karta MULTISPORT za zvýhodněných podmínek i pro rodinné příslušníky
  • zázemí zaměstnavatele, který je součástí skupiny ORLEN Unipetrol
  • moderní vozový park
  • benefitní systém
  • 5 týdnů dovolené
Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

JenPráce