Strojní zámečník

  • Golčův Jeníkov, Vysočina Havlíčkův Brod, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
Změněno: 09.05.2024 v 05:00 ID: 19017595POŽADUJEME:
- Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, schopnost samostatně pracovat
- Orientace a čtení výkresové dokumentace
- Vyučení v oboru, zkušenost ve strojírenství výhodou
NABÍZÍME:
- Dobré platové podmínky ( pravidelná valorizace mezd )
- Roční odměny
- Příjemné pracovní prostředí
- Zázemí stabilní a úspěšné firmy s dlouholetou tradicí
- Rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě
- Jednosměnný provoz po až pá
- Podnikové stravování s příspěvkem
- Firemní kantýna pro zaměstnance k dispozici
- Pracovní oblečení a obuv zajištěno
- Příspěvek na praní a údržbu pracovních oděvů
- Příležitost k získání vazačského průkazu, průkazu k obsluze jeřábů, případně
průkazu na obsluhu vysokozdvižného vozíku
- Nástup možný ihned
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě pracovní poměr od: 15.05.2024, mzda: 22000 - 26000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Strojní zámečník

    JETTI, a.s.

    • Golčův Jeníkov, Vysočina
    osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě…
    • Před 2 měsíci
  • Strojní zámečník

    JETTI, a.s.

    • Golčův Jeníkov, Vysočina
    • 22 000 - 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADUJEME: - Spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, schopnost samostatně pracovat - Orientace a čtení výkresové dokumentace - Vyučení v oboru, zkušenost v…
    • Před 12 dny
  • Strojní zámečník

    HOUFEK a.s.

    • Golčův Jeníkov, Vysočina
    • 25 560 Kč za měsíc
    Náplň práce - znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci, spolehlivost, pečlivost, přesnost, znalost technického nářadí a strojů, výhodou zkušenost ve strojírenském ob…
    • Před 10 dny