Údržbáři, techničtí pracovníci, pomocní dělníci, řidiči

  • Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jihomoravský Znojmo, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Změněno: 13.04.2024 v 05:00 ID: 18980626Požadavky:
- řidičské oprávnění sk. B
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na obědy, příspěvek na telefon
Informace:
- mailem
- telefonicky.> pracovní poměr od: 10.04.2024, mzda: 26000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Údržbáři, techničtí pracovníci, pomocní dělníci, řidiči

    Obec Novy Saldorf - Sedlesovice

    • Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jihomoravský
    • 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: - řidičské oprávnění sk. B Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na obědy, příspěvek na telefon Informace: - mailem - telefonicky.> Podobné nabídky …

    • Znojmo, Jihomoravský
    Obsah inzerátu: Požadavky: - řidičské oprávnění sk. B Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na obědy, příspěvek na telefon Informace: - mailem - telefonicky.>…
    • Před 13 dny