Úklid rodinného domu

Petr Kroul

  • Brno, Jihomoravský
  • 200,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
  • Snadno podejte žádost
Pravidelný běžný úklid rodinného domu v Brně-Obřanech. Rozsah práce je 6-7h týdně. Pozice je vhodná pro fyzicky zdatnější osoby. Odměna dle domluvy.PožadujemeSpolehlivost, bezúhonnost a pečlivost.NabízímePravidelnou odměnu a dlouhodobou spolupráci.

Fajn brigády

Podobné nabídky

  • Úklid bytových domů

    CORA PLUS s.r.o.

    • Černovice, Vysočina
    • 112,50 Kč za hodinu
    Náplň práce: úklid vchodů, zametání, vytírání výtahů, mezipater apod. Pracovní doba: pondělí až pátek, 3 hod./den (úklid můžete provést v libovolném čase mezi ranní a odpolední sm…
    • Před 22 dny
  • úklid

    Gymnazium Globe, s.r.o.

    • 114,00 Kč za hodinu
    Obsah inzerátu: Kontakt emailem nebo telefonicky od 8:00 - 15:00 hodin. Upřesňující informace: Hledáme pracovníka pro: - Úklid pracoviště malé střední školy - Rozsah práce 3 h de…
    • Před 1 měsícem