Recepční

Petr Vachler

  • Praha 3
  • 150,00 - 160,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Popis pracovní nabídky Hledá se RECEPČNÍ pro filmové Studio Pokrok!!!Náplň práce:
  • péče o klienty (uvedení + příprava občerstvení)
  • evidence příchozích návštěv
  • vyřizování emailů, přepojování hovorů
  • vyřizování pošty, kurýrních služeb
  • objednávání obědů
  • zajištění hladkého chodu recepce a udržování pořádku a čistoty
V případě zájmu zasílejte své CV s aktuální fotografií a krátký motivační dopis.Požadujeme Požadujeme:
  • Český jazyk - výborný, Anglický jazyk - základ
  • milý a pozitivní přístup
  • uživatelská znalost práce na PC (word, excel)
Směny:odpolední+víkendyOdpolední 14:00-22:00/16:00-24:00 hodin
Víkendy a státem uznané svátka 9:00-21:00Nabízíme Nabízíme:
  • práci v zajímavém prostředí filmového ateliéru na Žižkově
  • dlouhodobá spolupráce
  • placené přesčasy
  • práce na DPP
  • dress-code není povinný
  • 150Kč-160Kč/hodina
  • + možnost přesčasů
  • + možnost pracovat o víkendech
  • dlouhodobá brigáda
  • práce na DDP nebo živnostenský list
V případě zájmu zasílejte své CV s aktuální fotografií a krátký motivační dopis.Vhodné pro Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.Máte zájem o nabídku Recepční?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marie Köhlerová z Petr Vachler

Easypráce