Pedagog volného času

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Požadavky: VŠ/SŠ v pedagogickém oboru nebo SŠ doplněná o pedagogický kurz dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody: Sick/study day, pololetní bonusy
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pedagog Volného Času

    • 30 000 - 34 000 Kč za měsíc
    O nás Jsme Salesiánské středisko v Českých Budějovicích, nabízíme volnočasové aktivity především dětem a mladým lidem. V duchu salesiánských hodnot vychováváme, vzděláváme a pomá…
    • Před 23 dny
  • PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

    • 30 500 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadavky: VŠ/SŠ v pedagogickém oboru nebo SŠ doplněná o pedagogický kurz dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících Jedná se o pracovní poměr na dob…
    • Před 15 dny
  • Pedagog volného času

    • 28 500 - 30 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky: VŠ/SŠ v pedagogickém oboru nebo SŠ doplněná o pedagogický kurz dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících Jedná se o pracovní poměr na dobu u…