Technický pracovník na Oddělení majetkoprávního vypořádání staveb VRT

Správa železnic

  • Praha
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Buďte u zrodu unikátního projektu s velkým významem pro budoucnost, který v ČR nemá obdoby! Tým přípravy vysokorychlostních tratí (VRT) hledá nového kolegu/yni, který by se podílel/la na činnosti Majetkoprávního vypořádání staveb. Čeká vás zajímavá a různorodá práce v příjemném pracovním prostředí.Těšit se můžete také na 6 týdnů dovolené, zkrácenou pracovní dobu a mnoho dalších skvělých benefitů. Dejte nám o sobě vědět.
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracoviště
  • Praha
Možný nástup
  • ihned, případně dle dohody
Požadované vzdělání
  • minimálně úplné střední vzdělání technického typu (zaměřené na geodézii nebo dopravu výhodou)
Kvalifikační předpoklady
  • zkušenosti s KoPu, tvorbou geometrických plánů, s geodetickou činností
  • orientace v projektové dokumentaci (čtení výkresů)
  • znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel, PowerPoint) MicroStation
  • znalost GIS prostředí
Požadovaný profil
  • flexibilita, samostatnost, důslednost, zodpovědnost
  • aktivní a systematický přístup k práci
  • schopnost řešit nestandardní situace a problémy
  • ochota se dále vzdělávat
Pracovní náplň
  • Účast při projednávání majetkoprávního řešení staveb vysokorychlostních tratí
  • Podíl na tvorbě a revizích smluvních dokumentací
  • Jednání s vlastníky
  • Komunikace s katastrálními úřady, Lesy ČR, ÚZSVM, SPÚ, vlastníky nemovitostí
  • Sledování majetkového vypořádání v aplikacích
Nabízíme:
  • smluvní mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba 37,5 h/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
  • možnost se odborně i osobně vzdělávat
  • možnost kariérního růstu aj.
CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
- již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
- Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
- Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
- Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.