Pomocná síla do kuchyně

  • Kladno, Středočeský
  • 24 000 - 26 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Naše závodní jídelna, kam hledáme posilu, se nachází v prostorách společnosti AMAZON v Dobrovízi u Kladna.Co u nás budete dělat:
  • pomocné práce v kuchyni
  • úklid prostor závodní kuchyně a jídelny
  • obsluha myčky nádobí - bílé a černé nádobí
Možnosti spolupráce:Hlavní pracovní poměr (HPP): možnost výběru denní nebo noční směny, nebo zkráceného úvazkuPONDĚLÍ - NEDĚLE
  • směny 6:30 - 15:00 hod. (5 odpracovaných směn + 2 dny volna/týden)
  • směny 17:00 - 1:30 hod. (5 odpracovaných směn + 2 dny volna/týden)
  • nástup možný ihned
Co od Vás očekáváme:
  • pracovitost
  • spolehlivost
Co vám za to můžeme nabídnout:
  • mzda 26.000 Kč hrubého, za plný pracovní úvazek (40 hod/týdně)
  • mzda připsána na účet maximálně každého 5. v měsíci
  • zajištění odvozu z nočních směn
  • dotovaná strava
  • až 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké oblečení včetně zajištění praní
  • placené volno na narozeninový den
  • příspěvek na penzijní pojištění (po roce ve společnosti)
  • karta Benefit Plus (body na volnočasové aktivity, lékárny atd.)
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Chcete se stát součástí našeho týmu?V případě zájmu nám na sebe zanechte kontakt (telefon) prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", my se Vám co nejdříve ozveme.V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

JenPráce

Podobné nabídky

  • Pomocná síla v kuchyni

    Bufet.cz Kladno s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    Náplň práce Místo je vyhrazeno pro OZP . Požadujeme: - jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné, - osoba starší 18 let, - ochotu učit se…
    • Před 19 dny
  • Pomocná síla

    Kebab Kurd s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    • 19 500 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - Arabský, kurdský nebo turecký jazyk výhodou. Náplň práce: - úklidové a pomocné práce ve skladu, - ruční nakládání a vykládání zboží. Telefonní ko…
    • Před 27 dny
  • Pomocná síla v kuchyni

    Bufet.cz Kladno s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    Místo je vyhrazeno pro OZP . Požadujeme: - jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné, - osoba starší 18 let, - ochotu učit se novým věcem, …
    • Před 18 dny