Číšník / servírka

CORADIA s.r.o.

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme: minimální vzdělání vyučen, praxe výhodou
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Číšník / servírka

    U Eichleru

    Číšník / servírka U Eichlerů Plynárenská 325/47 40001 Ústí nad Labem, Česká republika URL: Facebook: Kontaktní osoba: Leona Eichler Restaurace Ústí nad Labem Hlavní pra…
    • Snadno podejte žádost
  • Číšník- servírka

    Kalika s.r.o.

    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: praxe min. 2 roky, znalost indických jídel a indického koření podmínkou. Nabízíme: stravování zajištěno, možnost zajištění ubytování. Kontakt: na e-mail…
    • Před 2 měsíci

    • 20 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: minimální vzdělání vyučen, praxe výhodou Kontakt: e-mailem, telefonicky Podobné nabídky práce před týdnem Ústí nad Labem ECUK 6000 - 7000 Kč za měsí…