OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

  • Legnica, dolnośląskie Kunice, dolnośląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 15 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych.Osobom szukającym zatrudnienia umożliwiamy podjęcie angażu opartego na klarownych zasadach współpracy. Otwartość i zaangażowanie naszych konsultantów pozwala na dostosowanie usług oraz charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz specyfiki ich organizacji.MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) obecnie dla jednego z Naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJLokalizacja: KUNICE/LEGNICAOferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w godzinach 8:00-20:00,
  • Forma zatrudnienia – do ustalenia,
  • Dni wolne od pracy – do ustalenia,
Obowiązki:
  • Opieka nad osobą starszą-kobieta,
  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, higienicznych,
  • Pomoc osobie starszej w codziennych czynnościach,
  • Organizowanie i zapewnienie osobie starszej wolnego czasu – rozmowa i wsparcie edukacyjne,
Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Empatia i zrozumienie potrzeb osób starszych,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę,
  • Łatwość nawiązywania relacji z osobą starszą,
  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku – mile widziane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja pracy tymczasowej Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja pracy tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.

Fachpraca