SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ (40-55.000 Kč)

  • Rakovník, Středočeský
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Máte vysokoškolský titul v oboru elektro? Hledáte stabilní práci u mezinárodní společnosti a chcete pracovat tam, kde to dává smysl? Nebojíte se komunikovat v angličtině a jste skvělý parťák do týmu? Tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost, která si váží svých zaměstnanců přijme do svého týmu posilu na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ (40-55.000 Kč) Pracovní náplň
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Analyzování pracovních cyklů
  • Optimalizace výroby
  • Aplikace výsledků výzkumu a vývoje do praxe
  • Kontrola výsledků a reporting
Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání v elektrotechnického směru podmínkou
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Technické a komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s PLC velkou výhodou
  • Flexibilitu, systematičnost a prezentační dovednosti
  • Chuť se rozvíjet a kariérně růst
Co nabízíme?
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Co nebudete umět Vás naučíme
  • Místo výkonu práce: okres Rakovnicko
Mám zájem Další nabídkyDalší nabídky v lokalitě RakovníkKontaktní osobaIng. Markéta StehlíkováMáte zájem o tuto nabídku?Vyplňte prosím odpovědní formulář.JménoTelefonE-mailŽivotopisZprávaOdesláním formuláře souhlasíte sInformaceNabídky práceGigaPráce.cz - tisíce aktuálních nabídek práce a brigád. Používáme cookies, viz

GigaPráce

Podobné nabídky

  • SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ (40-55.000 Kč)

    • Rakovník, Středočeský
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Máte vysokoškolský titul v oboru elektro? Hledáte stabilní práci u mezinárodní společnosti a chcete pracovat tam, kde to dává smysl? Nebojíte se komunikovat v angličtině a jste skv…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Seřizovači výrobních linek

    ASPO AP s.r.o.

    • Rakovník, Středočeský
    • 31 900 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilitu, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: pravidelné bonusy, příplatky za odpolední …
    • Před 22 dny
  • Operátoři výrobních linek

    ASPO AP s.r.o.

    • Rakovník, Středočeský
    • 29 200 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost a flexibilitu, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: po 3 měsících odměny ve výši až 5 500 Kč, …
    • Před 22 dny