Pomocní pracovníci do prádelny

Valcha a Kolicek, s.r.o.

  • Praha Čelákovice, Středočeský
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 23 dny
Obsah inzerátu:Upřesňující údaje: sklízení osušek a odebírání prádla ze žehlení Zaměstnanecké výhody: možnost zálohy

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Pracovnice prádelny

    • Praha
    • 18 900 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: KONTAKT : Ing. Monika Šlahorková, tel.: 241083260, 724857711, e-mail: m.slahorkova@jus.cz K ZÁKLADNÍ MZDĚ/PLATU PŘÍPLATKY. Požadujeme :spolehlivost, odpovědnost, …

    • Praha
    Náplň práce KONTAKT : Ing. Monika Šlahorková, tel.: 241083260, 724857711, e-mail: m.slahorkova@jus.cz K ZÁKLADNÍ MZDĚ/PLATU PŘÍPLATKY. Požadujeme :spolehlivost, odpovědnost, …
    • Před 22 dny

    • Praha
    Změněno: 03.06.2024 v 05:00 ID: 19052887 NUTNÉ OVLÁDAT ČESKÝ JAZYK SLOVEM I PÍSMEM! KONTAKT : Ing. Monika Šlahorková, tel.: 241083260, 724857711, e-mail: m.slahorkova@jus.cz …
    • Před 7 dny