Operátor výroby

Filipa Logistika, s.r.o.

  • Kosmonosy, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Místo výkonu:
Filipa Logistika, s.r.o. pracoviště Kosmonosy
Průmyslová č.p. 1260
293 06 KosmonosyPrvotní kontakt:
tel.: 607 191 784 Po - Pá 8-15 hod
e-mail: lucie.solcova@filipa.czPožadavky :
- praxe ve výrobě - výhodou
- schopnost pracovat podle pracovních postupů, práce v taktu
- manuální zručnost, trpělivost, preciznost při práci, smysl pro detail
- fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stavNáplň práce:
- ruční montáž a kompletace nárazníků / označení a balení palet
- obsluha výrobních strojů a zařízení
- vizuální kontrola kvality výrobkůNabízíme:
- dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny, systém cafeterie, - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnohem více, pokud u nás zůstanete déle
- práce ve vícesměnném provozu v KosmonosechZaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, stravné

Práce u nás.cz