Mzdová účetní (Plzeň)

Manpower

  • Plzeň, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 20 dny
Nabídka: pravidelné každoroční navyšování mzdy
náborový příspěvek
osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně)
mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč
2x půlroční bonus = plná 13. mzda
14. mzda
flexibilní pracovní doba
možnost občasného HO
5 týdnů dovolené
5 sick days
příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
dotované závodní stravování
pitný režim na pracovišti zdarma
jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době
zvýhodněný mobilní tarif
Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: vedení mzdové agendy zaměstnanců
zpracování dokumentů pro přípravu mezd
tvorba daňových prohlášení
zpracování mezd zaměstnanců na měsíční bázi
zpracování ročního vyúčtování mezd
komunikace s úřady
Požadavky: Jste zkušená mzdová účetní? Hledáte zaměstnání, kde vás čeká široká nabídka benefitů?
Pokud ano, zašlete nám svůj životopis.předchozí praxe na pozici mzdová účetní
uživatelská znalost MS Excel
základy angličtiny - především písemnou formou

Dobraprace