Ostraha objektu- Linde Pohony Ostrov u Stříbra

Securitas

  • Ostrov, Karlovarský
  • 20 000 - 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň Vaší práce:
  • Práce na PC
  • Kontrolní činnost objektu a pravidelné obchůzky
  • Obsluha vrátnice (evidence lidí a návštěv) a s tím spojená administrativa
  • Obsluha EPS (el. požární systém) a chytrého telefonu ZEBRA (rádi Vás zaučíme)
Jste náš člověk, když:
  • Máte čistý trestní rejstřík
  • Máte Certifikát Strážný 68-008-E (pokud ne, pomůžeme Vám zprostředkovat)
  • Umíte pracovat na PC (vytvořit dokument a odeslat e-mail)
  • Pracujete samostatně, jste spolehlivý/á a odpovědný/á
  • Máte rád/a chůzi a udržujete se v kondici
  • Jste mobilní a máte zajištěnou vlastní dopravu do zaměstnání – pracoviště: Ostrov u Stříbra
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce, kde jste neustále v pohybu a kontaktu s lidmi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost střídat 12-ti hod. služby den/noc v nepřetržitém provozu
  • Mzdové ohodnocení 123,80 Kč/hod+ osobní ohodnocení a příplatky na dopravu a čistírnu
  • Penzijní připojištění a stravenkový paušál po odpracovaném roce
  • Zaměstnanecký věrnostní klub
  • Možnost kariérního postupu
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • Karta Multisport Benefit s možností využití ve wellnes centrech a sportovištích po celé ČR
Nastoupit můžete ihned.V případě, že Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás prosím na telefonu 736 518 454.

Securitas

Podobné nabídky

  • OSTRAHA OBJEKTU KARLOVY VARY

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí přijme do týmu kolegy na pozici - Ostraha objektu v Karlových Varech. Předchozí zkušenost není podmínkou, řád…
    • Před 1 dnem
  • Ostraha prodejny, mzda 160-170,-/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny

    LPS Guard

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    • 160,00 - 170,00 Kč za hodinu
    Přijmeme strážné na pozici OSTRAHA prodejny v potravinovém řetězci v Karlových Varech. Jedná se o pochůzkovou činnost po prodejní ploše. Směny jsou 8 hodinové nebo 12 hodinové. N…
    • Před 2 dny
    • Snadno podejte žádost