Radiologický asistentka / asistent

  • Praha 10
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Nabídka: • práci na HPP v blízkosti metra Skalka
  • výborné pracovní a mzdové podmínky
  • klidný provoz v ambulatním zařízení
  • přímá digitalizace
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • týdenní pracovní doba 35 hodin
Místo práce: Poliklinika Skalka - Praha 10Termín nástupu: dle dohodyV případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jnhrbk@gmail.com.Pro bližší informace volejte na tel.: 724 459 437.
Popis pozice: Medicínské centrum Skalka, s.r.o. - stabilní, úspěšná společnostVíce informací o společnosti naleznete na www.medi-centrum.cz.Náplň práce:
  • ambulantní skiagrafická radiodiagnostika, digitální
Požadavky: • VOŠ/VŠ vzdělání v oboru radiologický asistent

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Radiologický asistent / asistentka

    Termin nastupu:

    • Praha 10
    Radiologický asistent / asistentka Společnost oddělení Kategorie Zdravotnictví a sociální péče Typ pracovního poměru: Plný úvazek Stav inzerce Probíhá nábor Platový rozsah mě…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Radiologický asistentka / asistent

    • Praha 10
    Požadavky VOŠ/VŠ vzdělání v oboru radiologický asistent Náplň práce Medicínské centrum Skalka, s.r.o. - stabilní, úspěšná společnost Více informací o společnosti naleznet…
    • Před 23 dny
  • Radiologický asistent / asistentka

    Termin nastupu:

    • Praha 10
    Radiologický asistent / asistentka Společnost oddělení Kategorie Zdravotnictví a sociální péče Typ pracovního poměru: Plný úvazek Stav inzerce Probíhá nábor Platový rozsah mě…
    • Před 16 dny
    • Snadno podejte žádost