Vedoucí skladu, flexi prac. doba, dopravné

Index Nosluš

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Náplň práce:
Jsi samostatný, máš zkušenost v oblasti logistiky, s vedením týmu, s prací v SAP a domluvíš se anglicky? Bavila by Tě zodpovědná práce v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Pak se nám určitě ozvi a přidej se do fajn týmu v logistice! Na oplátku nabízíme spoustu zajímavých bonusů, jako je flexibilní prac. doba, příspěvek na dopravu, smlouva na dobu neurčitou, možnost občasného homeoffice, dotované stravování v nové firemní kantýně a další!A co Tě čeká?
  • Vedení skladu, tzn. příjem, zaskladnění a vychystání pro výrobu (25 lidí)
  • Nastavení cílů, vyhodnocení prac. výkonu a příprava podkladů pro odměňování pracovníků
  • Zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti a požární ochrany
  • Účast na implementaci nových projektů
  • Vyhodnocení KPIs a Kaizenů, optimalizace logistických toků, analýza stávajících procesů, návrhy nových konceptů
  • Reporting manažerovi
Místo výkonu práce: BrnoNabízíme:
  • Motivující mzdu dle zkušeností a dohody
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní prac. dobu (pevně 9-15 h)
  • Možnost občasného homeoffice dle domluvy
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč měsíčně;
  • Týden dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
  • Multisport karta nebo FlexiPass
  • Dobré technické vybavení pro výkon práce
  • Perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
  • Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
  • Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
  • Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná
Požadujeme:
  • zkušenost s vedením týmu (i malého)
  • zkušenost v oblasti výrobní logistiky
  • orientace v Lean principech
  • nutná znalost práce v SAP, Excelu (příprava reportů)
  • schopnost domluvit se anglicky (zejména písemně, příležitostně i ústně (občasné návštěvy zahr. manažerů, auditorů))
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost určovat priority

JenPráce