Obráběč/ka kovu

PRAGMA personální agentura

  • Hlubočky, Olomoucký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: klasický soustruh, klasická frézka
Popis pozice: obsluha klasického (konvenčního) soustruhu
kontrolora měřidly jako posuvné měřidlo, mikrometr, průběžné měření obrobku, jeho srovnání s technickou dokumentací a zanášení naměřené hodnoty do systému
čtení strojírenských výkresů na denní bázi
práce s PC
Požadavky: vyučení
čtení výkresové dokumentace
základní znalost měření a práce s měřidly
ochota práce ve 3 směnném provozu

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Obráběč/ka kovů

    PRAGMA personální agentura

    • Hlubočky, Olomoucký
    O firmě Jsme stabilní personální agentura působící na Českém trhu od roku 1997. Hledáme pracovníky do výroby, logistiky, strojírenství a také obsazujeme pozice středního i vyššího …
    • Před 1 měsícem
  • Obráběč kovů v letecké dopravě Olomouc

    PRAGMA personální agentura

    • Hlubočky, Olomoucký
    Nabídka: Jsme Zaměstnavatel č. 1 roku 2023 v Olomouckém kraji! Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení i celou řadu benefitů: Každoroční navyšování mezd dle platné kolektivní …
    • Před 1 měsícem
  • Obrábeč kovů - frézař + náborový příspěvek

    ALW INDUSTRY, s.r.o.

    • Olomouc, Olomoucký
    ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní techn…
    • Před 1 měsícem