Řidič MKD

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Změněno: 17.04.2024 v 05:00 ID: 18986118Náplň práce: řízení motorového vozidla nad 3,5 t, manipulace s nákladem
První kontakt telefonicky v době 8.00 - 16.00 do: 27.08.2024, mzda: 25000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO

Podobné nabídky

  • Brigáda Řidič MKD - Pardubice

    Smazat/ Upravit/ Topovat Hledáme řidiče - brigádníky na MKD (přepravy po EU) v období květen až srpen 2024. Nabízíme Vám: - čistá mzda 50.000,-Kč až 55.000,-Kč za odpracovaný m…
    • Před 5 dny
  • Řidič MKD

    CEE Logistics a.s.

    • 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče…
    • Před 13 dny
  • Řidič MKD

    Náplň práce: řízení motorového vozidla nad 3,5 t, manipulace s nákladem První kontakt telefonicky v době 8.00 - 16.00…