Vedoucí pobočky | Příbram

Grafton

  • Příbram, Středočeský
  • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: - Měsíční bonusy
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Benefitní program v hodnotě 6000 Kč ročně
- 13. plat při splnění cílů firmy
- Další rozvoj formou školení a vzdělávání
- Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč/měsíc
- Služební automobil i pro soukromé účely
Popis pozice: Společnost podnikající v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodné kandidáty na pozici Vedoucí pobočky.Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru či již máte pracovní zkušenost na obdobné pozici? Vyznáte se v problematice silnoproudu? Máte obchodního ducha a zkušenosti s vedením týmu?Pak možná hledáme právě Vás!Co bude náplní práce?- Zodpovědnost za provoz pobočky
- Zajištění legislativních a interních předpisů
- Nastavení obchodní strategie a odpovědnost za její plnění
- Rozvoj obchodních vztahů, budování zákaznické sítě
- Komunikace s dodavateli, centrálou, logistikou
- Reporting vedení společnosti
- Vedení a rozvoj týmu
Požadavky: - SŠ vzdělání technického směru - ideálně v oblasti elektrotechniky
- Praxe na obdobné pozici
- Znalost elektroinstalačního materiálu - silnoproudu
- Uživatelská znalost MS Office
- Zkušenost s vedením týmu
-Znalost programu CRM a SAP výhodou!
- Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič

Dobraprace