Prodavač/ka a servisní technik/čka kol a elektrokol

HK BIKES s.r.o.

  • Svitavy, Pardubický
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Obsah inzerátu:NABÍZÍME: bonus z prodeje, zvýhodněné nákupy kol pro rodinu Pracovní poměr i na zkrácený úvazek. KONTAKT: emailem, telefonicky

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Servisní technik MORAVSKÁ TŘEBOVÁ, SVITAVSKO

    Ekodoma s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    • 45 000 - 80 000 Kč za měsíc
    O nás Firma Ekodoma s.r.o. se už od roku 2018 specializuje na pozáruční servis plastových oken a dveří. Díky našim zkušenostem dokážeme opravit a seřídit okna a dveře téměř vše…
    • Před 3 dny
  • Vedoucí prodejny, prodavač/ka

    Hilby CZ s.r.o.

    POŽADAVKY: praxe nejlépe v prodeji obuvi a textilu KONTAKT: e-mailem, osobně, výběrové řízení bude upřesněno dle počtu uchazečů.…
    • Před 23 dny

    • 21 300 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce POŽADAVKY: praxe nejlépe v prodeji obuvi a textilu KONTAKT: e-mailem, osobně, výběrové řízení bude upřesněno dle počtu uchazečů. Podobné nabídky práce před 4 dny…