Uklízeč/ka

VKUS-BUSTAN s.r.o.

  • Nový Jičín, Moravskoslezský
  • 112,50 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
z: 19.2.2024
Místo pro OZZ, OZPNabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- práci vhodnou pro invalidní důchodce
- práce na zkrácený úvazek
- odpolední směny
- pracovní úvazek 4 hodiny denně
- nenáročný, pravidelný úklid administrativních a sociálních prostor
- základní mzda od 112,50 Kč/hod
- výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
- po zapracování možnost prodloužení smlouvy
- příspěvek na dopravu pro dojíždějícíPožadujeme:
- výpis z RT
- pracovitost, pečlivost, spolehlivost

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Uklízeč/ka

    Jana facility service s.r.o.

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • 11 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: z.3.4.2024. Místo vyhrazené pro OZZ, OZP. Příjmeme uklízečku - uklízeče do obchodního centra v Novém Jičíně. Nápln práce: vynášení odpadků, stírání prachu, strojo…
    • Před 20 dny
  • Uklízeč/uklízečka kancelářských prostor

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    Změněno: 13.04.2024 v 05:00 ID: 18980088 z: 10.4.2024 Hledáme touto cestou nejlépe seriózního důchodce/důchodkyni, případně ženu na mateřské dovolené, studenta/studentku, která …
    • Před 12 dny
  • Uklízeč/uklízečka kancelářských prostor

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    Náplň práce z: 10.4.2024 Hledáme touto cestou nejlépe seriózního důchodce/důchodkyni, případně ženu na mateřské dovolené, studenta/studentku, která by si dlouhodobě chtěla přivy…
    • Před 13 dny