řidič vnitrostátní přepravy+skladník

  • Chrudim, Pardubický
  • 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Smazat/ Upravit/ Topovatpříjmeme řidiče C+E na vnitrostátní kamionou dopravu na návěs, jedná se o svozy a rozvozy pro naše překladiště,dále skládání a nakládání kamionů, zboží dále pokračuje do zahraničí, platové podmínky 40.000,-čistého

Bazoš

Podobné nabídky

  • Skladník/skladnice, řidič/ka VZV

    Foxconn

    • Pardubice, Pardubický
    • 24 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: - Provádí základní procesy spojené s provozem skladu a je za ně zodpovědný: Vykládka, Příjem, Uskladnění, Vyskladnění, Přesun, Konsolidace, Nakládka. …
    • Před 26 dny
  • Řidič

    AJKA Medlesice s.r.o.

    Místo výkonu práce: Medlešice NÁPLŇ PRÁCE: řidič sk. C+E, mezinárodní a vnitrostátní doprava POŽADAVKY: praxe vítána První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním č…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič VZV ○ Pardubice

    LEPŠÍ PRÁCE

    • 30 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky nakládka a vykládka pomocí VZV 3 směny skladník - práce na VZV úklid pracoviště Požadujeme dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost ocho…
    • Před 22 dny