Stavební koordinátor/ka - 13.mzda, stravné, dovolená

Index Nosluš

  • Lety, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
Máte zkušenosti v oboru stavebnictví a vynikáte organizačními schopnostmi, ale představa neustálého pobytu na staveništi v různých povětrnostních podmínkách Vás mírně znepokojuje? Hledáme stavebního koordinátora, který/á se bude podílet na zajímavých projektech, a to převážně z pohodlí naší kanceláře. Za Vaši dobře odvedenou práci na Vás čeká odměna ve formě náborového příspěvku až 60 000 Kč, zajímavé mzdy, 5 týdnů dovolené, 13. mzdy, zdravotního volna či možnosti osobního růstu.Náplň práce:
  • příprava podkladů
  • komunikace se stavbyvedoucími
Nabízíme:
  • náborový příspěvek až 60 000 Kč
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • SICKDAYS
  • stravné
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou
  • fajn kolektiv
Požadujeme:
  • zkušenosti z oboru stavebnictví
  • organizační schopnosti
  • spolehlivost

JenPráce