Obsluha portálového jeřábu s VZV

Manpower

  • Dolní Benešov, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Nabídka: 5 týdnů dovolené
2 sick days
stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč / den
cafeteria systém
občerstvení na pracovišti
kvartální odměny
příspěvek na penzijní připojištění
lepší tarif pro Vás i Vaši rodinuNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Budete manipulovat s výrobky různých rozměrů dle zakázek
Na hale budete pracovat se scannery a mobilními aplikacemi - budete si načítat jednotlivé výrobky a zaznamenávat aktivity do aplikací
Budete pracovat s VZV a portálovým jeřábem - pokud nemáte průkaz na VZV, vazačský a jeřábnický průkaz, můžete si dodělat v rámci zaškolení
Požadavky: Společnost vyrábějící komponenty pro energetiku, hutnictví nebo chemický průmysl k sobě do týmu hledá manipulačního dělníka na ranní směny.Zkušeností s manipulací na VZV nebo s prací na portálovém jeřábu
Praxe na obdobné pozici vítána, ale zaškolíme i nováčky
Výhodou je platný průkaz VZV, vazačský a jeřábnický průkaz - pokud je nemáte, můžete si je dodělat v rámci zaškolení
Samostatnost, pečlivost

Dobraprace